Sedátka

Všetky sedáky sú vyrobené na CNC zariadení. Majú základné anatomické prvky. Výška sedenia je 45cm. Sedenie je spádované pre oddtok vody v smere k prednej časti sedáku. Podľa dohody sa môže spraviť predpríprava pre osadenie el. odporového kúrenia káblom, alebo vykurovacou rohožou. Je možné spraviť aj prípravu pre vyhrievanie vodou. Sedačky majú v spodnej časti technický tunel, pre vedenie kabaláže a iné. Sedačky sa dodávajú v dvoch, troch častiach (podsedák, sedák a operadlo) čo je výhodnejšie na prevoz a montáž u zákazníka. Sedačky vyrábame okrem štandardných tvarov aj v iných takmer ľubovolných krivkách a tvaroch. Fotografie našich realizácií nájdete tu.


Basic

Celková hĺbka sedačky je 60cm bez operadla.
Rozmery sedačky sú hĺbka 60cm, výška 45cm a šírka 100cm.


Basic+

Celková hĺbka sedačky je 60cm. Možnosť úpravy na 70cm. Sedák má operadlo. Celková výška sedačky je 100cm.
Rozmery sedačky sú hĺbka 60cm, výška 100cm a šírka 100cm.


Basic+ Anatomy

Celková hĺbka sedačky je 70cm. Sedák má anatomicky tvarované operadlo. Celková výška sedačky je 100cm.
Rozmery sedačky sú hĺbka 70cm, výška 100cm a šírka 100cm.


Comfort 80

Celková hĺbka sedačky je 80cm. Sedák má anatomicky tvarované operadlo a pohodlný hlbší posed. Celková výška sedačky je 100cm.
Rozmery sedačky sú hĺbka 80cm, výška 100cm a šírka 100cm.


Comfort 90

Celková hĺbka sedačky je 90cm. Sedák má anatomicky tvarované operadlo a pohodlný ešte hlbší posed. Celková výška sedačky je 100cm.
Rozmery sedačky sú hĺbka 90cm, výška 100cm a šírka 100cm.


Basic+ Anatomy 45

Rohový prvok, kde sú sedačky rezané pod uhlom 45 stupňov. Ako základ môže byť použitý aj iný typ sedačky napríklad Basic.
Rozmery sedačky sú hĺbka 70cm, výška 90cm a šírka 90cm.


Basic+ Anatomy Raund

Rohový prvok, ktorý má zadnú stranu pod uhlom 45 stupnov. Operadlo a prená časť sú štvrťkruh. Ako základ môže byť použitý aj iný tvar sedačky napríklad Basic.
Rozmery sedačky sú hĺbka 70cm, výška 90cm a šírka 90cm.Lehátka

Všetky lehátka sú vyrobené na CNC zariadení z materiálu EPS. Podľa druhu lehátka sa líši mierne aj relaxačná poloha. Využívajú sa na upokojenie a celkove prehriatie tela po wellness procedúrach, alebo len tak pre odpočinok a uvoľnenie. Podľa dohody sa môže spraviť predpríprava pre osadenie el. odporového kúrenia (kábel alebo vykurovacia rohož). Je možné spraviť aj prípravu pre vyhrievanie vodou. Lehátka sa dajú rozmerovo a tvarovo meniť. Môže sa upraviť šírka, výška či sklon. Toto sú základné modely, na požiadanie vytvoríme aj iné variácie. Fotografie našich realizácií nájdete tu.


Clasic

Celková dĺžka lehátka je 160cm. Šírka vrchnej časti 70cm. Výška značí najvyšší bod lehátka. Výška sedenia 30 – 45cm. Môže sa dodať v dvoch častiach, vrch a spodok. Po dohode aj s el. ohrevom.
Rozmery lehátka sú dĺžka 160cm, výška 60cm a šírka 99cm.


Swing

Celková dĺžka lehátka je 160cm. Šírka vrchnej časti 60cm. Výška značí najvyšší bod lehátka. Výška sedenia 30 – 45cm. Dodáva sa vcelku. Po dohode aj s el. ohrevom.
Rozmery lehátka sú dĺžka 160cm, výška 60cm a šírka 100cm.


Long

Celková dĺžka lehátka je 160cm. Šírka vrchnej časti 60cm. Výška značí najvyšší bod lehátka. Výška sedenia 30 – 45cm. Dodáva sa vcelku. Po dohode aj s el. ohrevom.
Rozmery lehátka sú dĺžka 160cm, výška 60cm a šírka 75cm.
Sauny

Zaoberáme sa výrobou stavebných dielcov pre ľahké budovanie Parných Sáun. Poskytujeme technické poradenstvo ako riešiť sauny. Osobitý prístup k zákazníkovi s kreatívnym riešením. 3D vizuál v základných hmotách, alebo s vybranými materiálmi. Pre doplnenie Vášho wellness Vám vieme navrhnúť aj Fínsku či Infra saunu. Zabezpečíme návrh, technické riešenie, dodávku materiálu a montáž. Fotografie našich realizácií nájdete tu.Vírivky, ochladzovacie bazény, Kneipov kúpeľ nôh

Dizajnové riešenie wellness si môže žiadať aj špeciálnu vírivú vaňu alebo ochladzovací bazén či kneippov kúpeľ nôh. Podľa požiadaviek zákazníka individuálne riešime zadanie tak, aby sme splnili jeho požiadavky. Tvar, dizajn dispozícia. Riešenie pre rôzny počet osôb, súkromné, alebo verejné wellness. Fotografie našich realizácií nájdete tu.Rôzne doplnky

Pod pojmom doplnky, mienime napríklad špirálové či oblúkové sprchové kúty. Police, niky, stoly, taburetky, tienidlá a svietidlá. Hviezdne nebá s optickými vláknami. A doplnky pre skrášlenie interiéru umelecké prvky. Špeciálne výrobky pre fasádne systémy, špecifické tvary účely. Fotografie našich realizácií nájdete tu.